Що таке медитація і навіщо вона? Прості способи почати і отримати максимальну користь від медитації.

Привіт, друзі!

У сьогоднішньому епізоді я розповім про медитацію і як вона прийшла в моє життя. Медитація дуже сильно повпливала на мою продуктивність і працездатність, моє ставлення до стресових ситуацій. Найголовніше – практики медитації допомогли мені вийти із замкненого кола постійного самокопання, самокритики і боротьби із собою, яка була дуже виснажливою. Я стала більш легко ставитись до життя, кайфувати на щоденній основі від того, що в мене є і що я створюю в своєму житті.

Одна з найбільших змін  – це вийти із позиції жертви і взяти на себе всю відповідальність за те, що відбувається в моєму житті. Якщо до цього я все життя мала переконання, що я дуже нервова і тривожна людина, я постійно сумнівалась в своїх силах, боялась говорити свою думку і постійно ховалась в тіні, то завдяки різним практикам в поєднанні з медитацією я змогла знайти зв’язок із справжньою собою

Виявляється, насправді я маю велику сміливість і в багатьох ситуаціях ішла на ризики, я вмію постояти за себе і можу творити унікальні речі. Медитація показала мені, що я можу бути собою і в цьому вже і є моя сила. З практичного – я навчилась дуже добре фокусуватись, міняти негативні думки і переконання на позитивні ( а скоріше реальні) і справлятись із труднощами без паніки і без драматизму.

Для мене медитація це:

  • тренування мозку
  • духовна практика
  • спілкування із найважливішою людиною – собою

Якщо ви давно хотіли почати медитувати і не знаєте як – в цьому епізоді я ділюсь своїми легкими кроками і підказками, як зробити це гармонійно і без тиску на себе.

Дякую всім, хто слухає і підтримую – ви моя любов і сила.

Ресурси, які я раджу для початківців:

Додатки:

Headspace/Calm/Insight Timer

YouTube:

Sasha Godiaieva

Yoga with Adreine

До зустрічі в подкасті – він чекаю вас за посиланням в біо*

Be the first to comment on "Що таке медитація і навіщо вона? Прості способи почати і отримати максимальну користь від медитації."

Leave a comment

Your email address will not be published.


*