Прем’єра | Євген Рибчинський — Того, Хто Не Здався, Не Перемогти

Поет та музикант Євген Рибчинський від самого початку масштабного вторгнення допомагає військовим як волонтер. Окрім цього він знаходить час і для творчості, якою підтримує моральний дух наших воїнів. Зокрема сьогодні Євген презентує мотивуючу пісню, яка має назву «Того, Хто Не Здався, Не Перемогти». Писати її музикант почав ще у 2014-му році.

«Ще у 2014-му році після того, як наші добровольці зазнали великих втрат в Карлівці, я почав писати цю пісню. У мене в батальйоні «Донбас» були дуже близькі друзі, які воювали, які потім влітку в серпні 2014-го потрапили в Іловайський котел, і які потім були в полоні, сиділи на ямі, пройшли неймовірний шлях, багато чого розповідали. І ці люди незламні надихнули мене на написання музики. Я тоді написав музику і написав вірш. Але цей вірш не лягав на цю музику. І зрештою тільки з початком повномасштабного вторгнення у мене виникла ідея все-таки завершити цю роботу і довести її до кінця», — пригадує музикант.

І от якось під час однієї із поїздок на фронт волонтером Євген взяв із собою гітару і доробив цю річ, а сьогодні презентує її.

© FDR Media | fdr@fdrmedia.com

Be the first to comment on "Прем’єра | Євген Рибчинський — Того, Хто Не Здався, Не Перемогти"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*