Лабораторія нонфікшн ІІ #25 Єгор Брайлян про монахрію, її майбутнє та зв’язок Британії з Україною

Що стало причиною написання скандальних мемуарів? Які секрети приховує династія Віндзорів? І яку роль відіграють мемуари у стосунках сучасної Британії та України?

У двадцятому п’ятому випуску подкасту Лабораторія нонфікшн говоримо про книжку принца Гаррі «Запасний» з членом британського Королівського історичного товариства Єгором Брайляном.

Смерть принцеси Діани сколихнула весь світ, та найбільший відбиток вона залишила в житті її синів. Образ двох дітей, які йдуть за труною матері, зворушував. Публіка гадала: як складеться майбутнє принца Вільяма і принца Гаррі, які шляхи вони оберуть у житті.

Мемуари принца Гаррі — емоційна й відверта відповідь, розказана ним самим. Від безтурботного дитинства до втрати матері, від служби в армії і бойового досвіду до посттравматичного синдрому, від зустрічі з Меган до складного рішення відмовитися від королівських регалій і обов’язків.
Слухайте, критикуйте та пишіть ваші чесні коментарі.
Партнер проєкту аудіобукс книгарня АБУК: https://abuk.com.ua
Паперова версія книги: https://cutt.ly/CwoiBXCa
Електронна версія книги: https://cutt.ly/FwoiCzfP
Сайт видавництва: https://laboratoria.pro
Facebook: https://cutt.ly/EQSSfcD
Instagram: https://cutt.ly/uQSShmV
Telegram: https://cutt.ly/RQSSlEO

Be the first to comment on "Лабораторія нонфікшн ІІ #25 Єгор Брайлян про монахрію, її майбутнє та зв’язок Британії з Україною"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*