Генерал на чолі Чехії: Чому країна стурбована війною Росії та чого чекати Україні

Повномасштабна війна Росії проти Україні нагадала чехам про роки комуністичної окупації та підштовхнула замислитись про власну безпеку. Танки на вулицях мирних міст та неприхована агресія – цей сильний флешбек спонукав чеського виборця на президентських виборах обрати відверто антиросійського кандидата – військового із колосальним досвідом, генерала Петра Павела.

У другому турі Павел обійшов Андрея Бабіша – олігарха та експрем’єра, фігуранта кількох кримінальних справ, який тему війни в Украіні намагався зробити якомога більш токсичною для чехів.

Чого Україні очікувати від нового президента, який виступає за всебічну підтримку Києва, однак не приховує своїх реалістичних поглядів щодо формату перемоги України та майбутніх сценаріїв існування Росії? І як чеське суспільство змінюється під впливом повномасштабної російської агресії?

У цьому випуску подкасту “світ не sweet” просто з Праги розповідаємо про головні тенденції чесько-українських відносин з Давідом Стуліком, старшим аналітиком Центру європейських цінностей.

P.S: дякуємо за допомогу із записом цього випуску у Празі Олександру Брамському

Be the first to comment on "Генерал на чолі Чехії: Чому країна стурбована війною Росії та чого чекати Україні"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*