В чому проблема закону про посилення покарання військовослужбовців? Пояснюють правозахисниця та військово-цивільний експерт

“Сьогодні я змушений підняти досить складну тему – посилення відповідальності за самовільне залишення військової частини чи місця служби, дезертирство, самовільне залишення поля бою або відмову діяти зброєю, непокору і невиконання бойових наказів.

Я підтримую відповідні зміни до законодавства, ухвалені Верховною Радою України, і прошу Президента підписати закон”, – таке звернення з’явилось на сторінці головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Мова про №8271 який прийняли депутати позаминулого тижня. Цей закон викликав критику правозахисників та частини суспільства, петиція на сайті президента про накладання вето на нього зібрала необхідну кількість голосів в рекордні терміни.

У новому епізоді подкасту “Кляті питання” говоримо про цей закон з двома експертами. Ольга Решетилова — співзасновниця Медійної ініціативи за права людини детально розповість про юридичну сторону цього питання, та, власне, про те, як цей закон порушує права людей.

Євген Дикий — військово-цивільний експерт, колишній командир штурмової роти у батальйоні «Айдар» та директор Національного антарктичного наукового центру, розповість про цей закон з позиції людини, яка воювала.

Коментарі та відгуки: https://galas.fm/episode/2666f7bf-47ad-5d08-b744-9fda69a11e81

Клуб УП: https://club.pravda.com.ua/?utm_source=main&utm_campaign=pravda_button_ukr

Збір на ППО для ЗСУ: https://www.pravda.com.ua/news/2022/12/14/7380707/

Be the first to comment on "В чому проблема закону про посилення покарання військовослужбовців? Пояснюють правозахисниця та військово-цивільний експерт"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*