Подкаст: Відтворювати в новому вікні | Скачати () | Репост
Цю розмову ми записали 18 лютого 2022 року. Ми збиралися її випустити 28 лютого. Але 24 лютого розпочалася злочинне, нелюдяне, варварське повномасштабне вторгнення Росії в Україну.
Після 24-го лютого ми поставили подкаст «Культ» на паузу. Вся наша енергія зараз спрямовується на те, що наближає нас до перемоги.
Але 7 травня, після російської атаки на музей Сковороди на Харківщині, ми вирішили ту розмову випустити. Ця атака ще раз демонструє нам, що нам протистоїть варвар, який нищить усю цивілізацію. А що ця війна – також війна за культуру і цивілізацію проти нового злочинного та некрофільського безумства.
Співрозмовником співавтора «Культу» Володимира Єрмоленка є Андрій Кулаков, філософ та медійник, програмний директор ГО «Інтерньюз-Україна» та координатор програм для спільноти Aspen-інституту в Києві.
Це не розмова двох спеціалістів зі Сковороди. Це розмова двох українців, читачів Сковороди, про те, чого ми можемо навчитися від цього українського мудреця.
Можливо, сьогодні, після жахливого досвіду повномасштабного вторгнення, ми би говорили про Сковороду по-іншому. Можливо, по-іншому і поговоримо скоро. Бо, крім усього іншого, цей рік – рік 300-річчя від народження Сковороди.
І так, «Культ» ми скоро відновлюватимемо – скільки вистачить на це сил.
Be the first to comment on "Сковорода: український мудрець"