Перестрілка в Дніпрі — це кримінал. Коломойський та інші впливові фігури ні до чого, — журналіст

Близько тижня тому сталася безпрецедентна подія в Дніпрі: місцевий кримінал стикнувся, нібито, із учасниками АТО. Національна поліція надала повідомлення, що причиною перестрілки стали економічні мотиви. Про ситуацію говоримо з журналістом Олексієм Братущаком. 

«Що насправді сталося – ми не скоро дізнаємося. Фабула така: сталася стрілянина в Дніпрі під час якої загинули дві людини. Зараз точної інформації про учасників зустрічі, яка потім переросла в конфлікт і стрілянину немає. Обидві сторони мали одне до одного претензії: хто кому скільки винен, але важливо те, що ці дискусійні питання почали вирішувати за допомогою сили і зброї», – сказав журналіст.  

На зв’язку з Громадським радіо журналіст із Дніпра Тім Желдак. На його думку, ці події не стосуються популярних впливових осіб Дніпра:

«Як тільки дізналися, що там був присутній Нахшон, який входить в раду місцевої синагоги, куди ще входить Коломойський та Боголюбов, – значить це банда Коломойського, а якщо були кримінальні авторитери – це банда Петровського. До чого тут Коломойський і Петровський? На жаль, в Дніпрі достатньо багато різних бандитів, і прив’язувати їх всіх до відомих прізвищ, на мій погляд, не є вірним, оскільки це досить автономні люди, і на мою думку, вони здійснювали свою діяльність незалежно від якогось там великого боса чи прикриття», – сказав журналіст.  

Повну версію розмови слухайте у доданому звуковому файлі. 

About the Author

Громадське Радіо
Подкасти радіомережі “Громадське радіо” (м. Київ та область – 70,4 МГц (УКХ); м. Волноваха – 66,05 МГц (УКХ) та 103,8 МГц (FM); м. Краматорськ – 103,2 МГц; м. Красноармійськ – 99,6 МГц; м. Старобільськ – 90,2 МГц; с. Широке – 101,8 МГц; смт. Біловодськ – 92,6 МГц; смт. Білолуцьк – 100 МГц; смт. Зоринівка – 103,7 МГц). Сайт: hromadske.radio