Подкаст: Відтворювати в новому вікні | Скачати (9.5MB) | Репост
У студії Громадського радіо — Валентин Нізковолосов з Української молодіжної кліматичної асоціації, який також представляє і 350.org. Говоримо про кампанію «Міста для життя».
Андрій Куликов: А для чого ще можуть бути міста, як не для життя?
Валентин Нізковолосов: Це риторичне питання. Тільки для життя.
Андрій Куликов: То навіщо підкреслювати?
Валентин Нізковолосов: Зараз міста перетворюються на щось інше. Вони не зовсім пристосовані для життя. І ми ставимо собі за мету змінити цю ситуацію, зробити міста більш комфортними, зеленими і прогресивними.
Андрій Куликов: В який спосіб?
Валентин Нізковолосов: Ми маємо намір підійти до питання більш системно, і ставимо за ціль прийняття та виконання кліматичної стратегії міста Києва. Це досить об’ємний документ. Це не тільки про екологію. Це про транспорт, про еко-освіту, про енергоефективність, про відновлювальні джерела енергії і захист зелених зон.
Андрій Куликов: Яким чином на ситуацію здатна вплинути кліматична стратегія міста Києва?
Валентин Нізковолосов: Виконавцем має бути не тільки управління екології. Виконавцями є більше 10 департаментів та управлінь КМДА. Ми маємо намір підключити громадян та громадські організації до розробки цієї стратегії.
Є базовий документ, який розроблявся у 2013 році. Він непоганий. Але до цього часу про нього громадськість навіть не знала. Він був у закритому доступі. Ми беремо цей документ за основу. 17 травня ми організовуємо круглий стіл з залученням громадських організацій, чиновників та експертів.
Андрій Куликов: Які у вас є реальні засоби впливу на депутатів Київради?
Валентин Нізковолосов: До нашої кампанії входять близько 20 громадських організацій з різних сфер.
Be the first to comment on "«Міста для життя»: ми ставимо за мету прийняття кліматичної стратегії міста Києва"