Чому в Ріната Ахметова та Біла Гейтса різні рівні соціальної відповідальності?

Європейський банк реконструкції та розвитку у нещодавньому звіті оголосив, що нерівність можливостей у пост-комуністичних країнах загрожує демократії і реформам. Український журналіст Богдан Цюпин з Лондона в ефірі студії.

Богдан Цюпин: Від Рената Ахметова вимагали припинити насильство в Україні. Пікетування У Лондоні біля помешкання на Guide Park,1 за останні роки відбувалися багато разів та з різних приводів. Статус найбагатшого підприємця України передбачає, що на нього покладають відповідальність за те, що відбувається не лише на Донбасі, але й в Україні. Сам Ахметов не подавав ознак, що він таку відповідальність визнає. Принаймні, на пікети у Лондоні він ніколи не реагував.

Тим часом, найбагатший чоловік у світі Біл Гейтс вважає себе відповідальним за багато проблем. Останнім часом його турбують комарі, які переносячи хвороби, вбивають більше людей, ніж будь-які хижаки. Окрім розробки ліків від малярії, глобального потепління, Біл Гейтс також переймається проблемами нерівності. Американська дослідниця з інституту Петерсона вважає, що великі компанії, а отже і впливові підприємці — саме те, що потрібно бідним країнам.

Що заважає Україні із впливовими підприємцями та заможними високопосадовцями реформуватись? Слухайте детальніше у записі сюжету.

About the Author

Громадське Радіо
Подкасти радіомережі “Громадське радіо” (м. Київ та область – 70,4 МГц (УКХ); м. Волноваха – 66,05 МГц (УКХ) та 103,8 МГц (FM); м. Краматорськ – 103,2 МГц; м. Красноармійськ – 99,6 МГц; м. Старобільськ – 90,2 МГц; с. Широке – 101,8 МГц; смт. Біловодськ – 92,6 МГц; смт. Білолуцьк – 100 МГц; смт. Зоринівка – 103,7 МГц). Сайт: hromadske.radio