Подкаст: Відтворювати в новому вікні | Скачати () | Репост
У шістнадцятому випуску ми разом з Катериною Гольцберг – аналітичною психологинею, юнгіанкою, президенткою Ассоціації дитячих аналітичних психологів – розбираємося з залежностями, своїми та оточуючих.
Привід покопатися в собі дали досліди іншої психологині, спеціалістки з опіоїдної епідемії у США Анни Лембке, яка написала книгу «Дофамінове покоління. Де межа між болем і задоволенням».
Виклавши реальні історії своїх пацієнтів (іноді доволі чудернацькі) Лембке розповідає нам чому з’являються залежності, як з ними боротися і як в цій боротьбі не отримати нову залежність, зокрема від ліків. Вона впевнена, що збільшення рівня дофаміну внаслідок звички, яка приносять надзвичайне задоволення, є просто втечею від болю. Теза спірна, але має право на існування.
Тож, що таке дофамін? Що поганого в багаточасових оргазмах або постійному сидінні в соцмережах? Куди бігти спасатися: до аптеки чи психотерапевта? До чого тут чесність з людьми та совість? Про все це в шістнадцятому випуску «Лабораторії нонфікшн».
Слухайте, критикуйте та пишіть ваші чесні коментарі.
Партнер проекту аудіобукс книгарня АБУК: https://abuk.com.ua
Електронна версія книги: https://cutt.ly/BYotCvp
Аудіоверсія книги: https://cutt.ly/5YotE7I
Сайт видавництва: https://laboratoria.pro
Facebook: https://cutt.ly/EQSSfcD
Instagram: https://cutt.ly/uQSShmV
Telegram: https://cutt.ly/RQSSlEO
Be the first to comment on "#16 Катерина Гольцберг ІІ Про дофамін, залежності та психотерапію"