Як правильно рибалити на квадратного групера, або знахідки з блошиних ринків

Спитаєте, чому нас туди занесло, на блошині ринки? А хіба не ви хотіли фантастичних, неймовірних пригод музики?

Не хотіли почути таке, чого в усьому Інтернеті немає? Так ото ж. Де, як не там їх знайти.

Ось лише частина наших пригод.

З блошиного ринку у чорногорській Будві ( звідси назва альбому – «Бувля піяца», тобто, блошиний ринок) разом з югославською групою «Рибля чорба» вирушимо до Японії. Тут місцевий хлопець Акіро Терана свого часу з альбомом «Рефлекшенз» легко обійшов на повороті на якихось мільйон копій диску Майкла Джексона з його «Трилером» – одним з найуспішніших альбомів в історії сучасної музики. Слухали ви колись Акіра Терано? Тоді слухайте.
З Японії через Радянський Союз, через Добриніна-Шуфутінського ( могли ви собі таке уявити?), перекинемо вас до Європи ( чули колись групу Stammer the Hammer? ото ж…). З Європи – до Флориди ( по місточку кантрі-музики), потім через Німеччину до Болгарії та ще далі. І це лише трохи географії з наших мандрів…

Самі історії не менш фантастичні та парадоксальні, у деяких кілька «поверхів» сюжету. Лише одна для прикладу. Виявляється суперпопулярний свого часу номер «Мана-мана» одеської комік-групи «Маски» був побудований ( хоча там наче й мелодії ніякої не було!) таки на мелодії групи Stammer the Hammer, тобто Молоток-заїка ( де ще було знайти її диск, як не на блошиному ринку?). Але й група з такою прикольною назвою її не сама написала, а запозичила в одного італійця. Ба й той суперпопулярний італієць запозичив її в іншого, далеко не такого популярного італійця. Останній написав кількасот пісень, але, знаєте, з якої жив на старості літ? Ото ж.
Одне слово, буде вам на вихідні чи свята що послухати. Перепрошую, ми так досі нічого й не сказали, як правильно рибалити на квадратного групера? І ви досі навіть не знаєте, хто такий той групер? Краще послухаєте.

Як завжди, записали чергову «Музичну історію від Укрінформу» Олександр Харченко та Володимир Радченко, змонтував Роман Храбров.

Слухайте нас – не переслухаєте…

Як буде мало, знайдіть в архіві за посиланнями попередні історії та чекайте на нові.

Be the first to comment on "Як правильно рибалити на квадратного групера, або знахідки з блошиних ринків"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*