Василь Хмельницький про авіацію, роботу у офісах та важливість виробництва для економіки

«Багато хто говорить, що після кризи світ не буде таким як був. Так ось, я вам хочу сказати – навіть без кризи світ не буде таким як був. Світ так розвивається, так йде вперед, що він змінюється щорічно. Щось зміниться після коронавірусу, але щось змінилося б і без нього», – вважає український бізнесмен Василь Хмельницький.

Його інвестиційна група UFuture об’єднує компанії з дуже різних сфер: нерухомості, інфраструктури, фармацевтики, “зеленої” енергетики та IT. З найвідоміших його інвестиційних проєктів – аеропорт “Київ” та бізнес-квартал Unit.City.

У четвертому епізоді подкасту “Україна після карантину” ми поговорили з Василем про те, яке майбутнє чекає на авіацію, чому ті, хто працює видалено, повернуться до офісів та чому Україна має розвивати не сервіси, а виробництво.

“Україна після карантину” — спільний проєкт “Української правди”, Центру журналістики Київської школи економіки, Hromadske.ua та аналітичної платформи VoxUkraine. Здійснено в рамках проєкту за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Be the first to comment on "Василь Хмельницький про авіацію, роботу у офісах та важливість виробництва для економіки"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*