Ти те, що ти їси. Різдво Спешл з Дарією Крікуновою

Їжа – невід’єма частина нашої ідентичності, це частина культури і життя усіх людей. Саме тому, для розуміння хто ми є та звідки пішли – важливо розуміти, що ми їмо та як, які традиції пов’язані з цим. Чому імперії перш за все намагаються гомогенізувати раціон підкорених. Чому боротьба за борщ не менш важлива, ніж боротьба за наш літературний спадок.

У першому випуску нового сезону ми поговорили з Дарією Крікуновою, фуд-блогеркою, про Різдво, кутю та шубу. Про те, як відрізнялися за своєю суттю та наповненням бенкети різних соціальних прошарків козацької держави. Як радянська влада знищувала кулінарну традицію українців та спробувала замінити це неїстівною ковбасою по 2.20. Як по попри це, ми зберегли різноманіття регіональних традицій.

Та про нашу реальність – як працюють ресторани на свята, що зараз відбувається з індустрією харчування та чого очікувати далі.

Дарія Крікунова – авторка блогу “Бетонна галушка”, співвласниця сімейного бізнесу по виготовленню ферментованих соусів HolyShit! Pepper! Дар’я досліджує локальні продукти, зокрема соняхи та бузину, створює та перекладає тексти з гастрономічної культури.

Be the first to comment on "Ти те, що ти їси. Різдво Спешл з Дарією Крікуновою"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*