Творча впевненість. Як експерементувати і не лажати (сильно)

Інновації у мистецтві, бізнесі, освіті та будь-де приходять тільки через одне місце – чарівна країна “Експериментландія”.

Проте герої не часто туди потрапляють, бо їм завважають такі огидні створення як Страх, Брак часу, Брак коштів, Брак фокусу і Стрес від ризику.

Якщо говорити серйозно, всі ті страхи цілком нормальні і логічні, та експерементувати в час війни буває дуже складно з усіх сенсів, найбільше емоційно. Цей епізод не буде мотивувати вас до експериментів, якщо ви не у ресурсі, але розповість певні хитрощі, до яких вдалися такі герої як Стен Лі, Тім Ферріс, та врешті великі компанії, General Electrics і звісно наш талановитий земляк Анатолій Базилевич, коли створював свої легендарні інлюстрації до “Енеїди”.

Мене всі ті історії дуже вразили і звеселили, коли я готувала епізод, а зокрема історія Базилевича. Спробую надихнути і вас!

Між іншим, якщо хочете більше вглибитись у тему експерементування, читайте книгу братів Келлі “Творча впевненість”. Як ви вже бачите, весь сезон присвячений цій книзі.

Не забувайте про Інстаграм. Підписуйтесь! bit.ly/psyachabuda

Be the first to comment on "Творча впевненість. Як експерементувати і не лажати (сильно)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*