Три Укази Зеленського, розпуск ОАСК, забезпечення громадян житлом і закупівля вакцини від COVID-19

Оце так-так! Готуйте вуха, аби слухати 39-й випуск подкасту “Ок, і шо?”. Тут ми розповідаємо про важливі ініціативи та рішення парламенту, уряду та президента, які впливають на баланс гілок влади в країні та можуть змінити життя людей.

Сьогодні Андрій та Назар обговорюють таке:

– Президент затвердив положення про захист прав учасників бойових дій. Консультативну раду визначили консультативно-дорадчим органом при Президентові України, яка має моніторити дотримання прав та свобод захисників України. Чому цим Указом Зеленський порушує Конституцію?

– Глава держави запровадив чергові санкції. Туди потрапили і Віктор Янукович, і Микола Азаров, і навіть Віктор Пшонка. Обговоримо, наскільки взагалі дієві і конституційні такі санкції?

– Зеленський передав Міністерству оборони літак та вертоліт. Для чого потрібні ці літак та вертоліт і яка їхня доля – в новому епізоді.

– Ліквідація ОАСК. У випуску розберемося, яку мету має законопроєкт: ліквідувати чи просто перейменувати ОАСК? За процедурою ті самі судді мають бути переведені до іншого суду і лише у разі відмови – відставка.

– Законопроєкт про забезпечення громадян житлом. Дозволяє збільшити і без того небезпечно великий дефіцит Державного бюджету на 2021 рік на 20 мільярдів гривень. Обговорюємо актуальність законопроєкту і наслідки!

– Виділення коштів на закупівлю вакцин від COVID-19 Кабміном. Уряд спрямовує гроші на закупівлю вакцин, що може значно прискорити вкрай низькі темпи вакцинації в Україні. Але водночас зменшує видатки на інші напрямки охорони здоров’я за сталої потреби.

Цікаво? Слухай і не забудь написати, що думаєш про все це?

Be the first to comment on "Три Укази Зеленського, розпуск ОАСК, забезпечення громадян житлом і закупівля вакцини від COVID-19"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*