Про не (достатність)

Привіт, друзі!

Рада, що маємо змогу знову зустрічатись віртуально вже на 31-му епізоді подкасту.

Тему недостатності я давно хотіла обговорити з вами, тому що сама часто потрапляла в цю пастку і знаходилась у постійному відчуття гонитви за чимось невловимим.

В роботі зі своїми клієнтами в коучингу я також проаналізувала, що багато людей не можуть насолодитись моментом, жити тут і зараз тому що постійно вважають, що роблять недостатньо чи мають недостатньо.

Найбільше енергії витрачається на картання себе за те, що недостатньо можу, вмію, знаю, недостатньо гарна, струнка, професійна, сексуальна, розумна, харизматична.

Відчуття недостатньості ресурсу і постійне бажання бути більш продуктивними також є однією з найбільших проблем, які приводять до емоційного вигорання – тому маю на меті разом з вами цю тему розкривати і попереджувати вигорання до того, як воно наступить.

Відчувати достатність і дякувати за те, що є – не означає зупинитись в розвитку. Це дає змогу відчути повноту життя без постійної гонитви і порівняння з іншими.

Сьогодні в подкасті поговоримо про наступне:

  1. Чому ми так часто фокусуємо увагу на “недо” – так влаштований наш мозок
  2. Про відчуття постійної недостатності як один із можливих проявів психологічної травми і травми поколінь
  3. Як відрізнити прагнення до постійного самовдосконалення від токсичного відчуття вимогливості
  4. Як зменшити вимогливість до себе і понизити градус незадоволеності – як почати цінувати себе і те, що робиш і маєш.

Я буду дуже вдячна вам за коментарі до подкасту і вашу думку – вона для мене дуже цінна, навіть якщо ви не згодні зі мною. Нові ідеї для обговорення завжди вітаються!

Якщо ви відчуваєте, що постійно женетесь за чимось більшим, але відчуття недостатності не проходить, ви незадоволені собою і своїми результатами чи маєте мало сил для того, щоб радіти своєму життю – я запрошую вас на коучинговий супровід на 1,5 – 2 місяці, який допоможе поставити цілі, які надихають і впоратись із внутрішніми перешкодами та переконаннями, які не дозволяють цінувати себе та насолоджуватись шляхом, яким ви ідете. Посилання на першу безкоштовну сесію є нижче.

Вас уже достатньо – пам’ятайте це і нагадуйте собі щодня!

Підписуйтесь на мої соціальні мережі, щоб дізнаватись більше про благополуччя, психічне здоров’я, особисту продуктивність та самореалізацію.

Записатись на коучинг сесію

Мій Instagram

Мій Telegram канал

Група щотижневих безкоштовних занять майндфулнес – Практика спокою

Мій YouTube

Be the first to comment on "Про не (достатність)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*