Прем’єра | MELESHKO — Забути

Співачка MELESHKO повертається з новою піснею. Вона має назву «Забути» і присвячена коханню.

«Пісня була придумана, як би це не банально звучало, в кафе більш ніж рік тому. Я чекала на якогось знайомого чи знайому. І в той період я відчувала емоції, які описані в цій пісні. З’явився спочатку приспів, прийшли в голову такі рядки, які захотілося одразу занотувати, а потім і мелодія куплетів. Це був період, коли в моєму серці були такі почуття, коли не можеш контролювати емоції і думаєш про людину 24/7. Хотілося не бути настільки одержимою. Тому це не про емоції болю і страждання, а емоції про те, що ти не можеш дочекатися зустрічі з людиною. Настільки вона тобі важлива і тебе переповнюють до неї почуття», — розповідає MELESHKO.

Зважаючи на це, співачка хотіла, що, пісня була легкою і передавала не сум, а світлі емоції. Тому вирішила зробити її трішки олд-скульною і фанковою. А допоміг їй в цьому Андрій Вдовиченко, відомий також як Dovi.

«В процесі запису народилася ось така легка, танцювальна і в той самий час наша пісня «Забути». Я захотіла використати рефрен: «Ой, нене, нене», аби в ній було щось від українських народних пісень. І, на мою думку, вийшла приємна композиція, яка, впевнена, відгукнеться в тих, хто буде її слухати, хто відчує в цей момент схожі емоції, як я більш ніж рік тому. Дуже важливо зараз відчувати, любити, жити, не здаватися і продовжувати нашу боротьбу. Адже будь-яка добра хороша емоція робить нас ще більш сильними. Тому тримаймося і йдемо разом до перемоги», — закликала виконавиця.

© FDR Media | fdr@fdrmedia.com

Be the first to comment on "Прем’єра | MELESHKO — Забути"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*