Прем’єра | Максим Бородін — Марічка-ТРОшниця

Учасник Голосу Країни Максим Бородін презентує пісню, на створення якої його надихнула реальна історія з життя. Вона має назву «Марічка-ТРОшниця» і була створена після однієї поїздки Максима з волонтерською допомогою нашим воїнам на передову.

«Одного разу разом з нами прямо на передок, на нуль попросилася така тендітна дівчинка з каштановим волоссям. Її звали Майя. Вона попросила, щоб ми її повезли до її хлопця, до бійця. Вона хотіла зробити йому сюрприз. Там не всі чоловіки погоджувалися їхати, а вона була згодна. Ми одягнули на неї бронік. Він важив, мені здається, стільки ж як вона. Дали шолом і взяли її із собою. І мені здалося, що це класна історія. І я вирішив придумати пісню про дівчину, яка така тендітна із цивільного життя потрапляє на війну і готова поруч із чоловіками боронити нашу країну», — розповів Максим.

В голові крутилася фраза Майя ТРОшниця, але вона не лягала на ритм. Музикант розумів потрібне інше ім’я. Він жив з цією думкою кілька тижнів, аж поки знову не поїхав на фронт.

«І всю дорогу я слухав усілякі аудіо-книжки, зокрема Коцюбинського «Тіні Забутих Предків». І там була Марічка, і там був Іванко, і всі пазли склалися. Я зупинився біля посадки і почав записувати в телефоні текст пісні. І через 30 хвилин все було готово», — пригадує музикант.

А от із аранжуванням довелося трохи помучитися.

«Я вважав, що пісня класна, але переживав, що в результаті вона не перетворилася на таку просто смішну, кумедну, шаржеву пісню. І от вона півроку лежала, я не знав як її зробити. І от якось я зрозумів, що, оскільки ці слова пісні наче від імені дівчини звучать, то має бути фольклорний ансамбль. Це мають співати дівчата. Я дивився мультик «Жив Був Пес» і це мене підштовхнуло до того, що у пісні мають бути дівчата. А потім так склалося, що на моєму творчому шлях зустрілися дівчата з фольклорно-вокального ансамблю «Вільце». Вони збирають класну музику на заході нашої країни і не тільки. І вони заспівали, заспівали самобутньо, не просто імітуючи, а заспівали так, ніби це була їхня пісня», — розповів Максим Бородін.

© FDR Media | fdr@fdrmedia.com

Be the first to comment on "Прем’єра | Максим Бородін — Марічка-ТРОшниця"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*