Прем’єра | LATEXFAUNA — MASANDRA

LATEXFAUNA продовжує кримську тему у своїй творчості. Музиканти створили нову пісню, яку назвали «Масандра». До її створення лідера групи Дмитра Зезюлін підштовхнули режисер Інді Хайт, який запропонував ідею кліпу, а також новини про знесення російськими окупантами у Криму унікального модерністського санаторію «Зорі України».

«І це стало відправною точкою для того, щоб написати цю пісню, бо я уявив скільки прекрасних любовних історій могло статися в стінах цього санаторію. І власне у пісні розповідається ситуація, момент надвечір’я над санаторієм у Криму, який оточений горами, кипарисами, і обстановочка така, що дружба між чоловіком і жінкою може закінчитися, а може початися роман. ««Масандри» вдосталь і музики, щоб не лишатися друзями»», — розповів Дмитро.

Разом із піснею вийшов також кліп, який самі музиканти вважають найвідвертішим музичним відео в історії української музики. Режисером став згаданий українсько-ізраїльський кліпмейкер Інді Хайт. Всіх охочих побачити процес зйомок LATEXFAUNA закликає підписуватися на їхню сторінку на OnlyFans, яку вони спеціально для цього створили. Там будуть всі деталі зйомок. А всі гроші з підписок хлопці збираються направити на закупівлю дронів для ЗСУ.

© FDR Media | fdr@fdrmedia.com

Be the first to comment on "Прем’єра | LATEXFAUNA — MASANDRA"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*