Прем’єра | Дмитро Васильєв — Війна і Ми

Дмитра Васильєва ви можете знати по його участі у різноманітних телевізійних програмах, як політичного експерта. Однак війна відкрила у ньому нові грані і він почав писати пісні. На цей момент Дмитро вже створив композицій на цілий альбом і вирішив назвати його «Війна і Ми», так само як пісню, яку презентує сьогодні.

«Оскільки на час створення пісні були вже записані 9 композицій, які складалися у воєнний альбом, постала думка, що потрібно створити таку титульну пісню для свого першого диску і бажано з однойменною назвою. Я замислився: «А про що має бути ця пісня?». І подумав, що вона має бути про наші відчуття від початку широкомасштабної війни до чіткого розуміння, що це війна добра і зла, боротьба за виживання України та захист вільного світу. І це те, в чому беремо участь і що робимо всі ми — українці», — вважає виконавець.

Із цих думок і з’явився текст, музика і назва пісні «Війна і Ми», яку Дмитро Васильєв презентує. На цей момент він вже також створив матеріал для другого альбому і навіть кілька робіт для третьої платівки. Так що зупинятися на досягнутому музикант не збирається.

© FDR Media | fdr@fdrmedia.com

Be the first to comment on "Прем’єра | Дмитро Васильєв — Війна і Ми"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*