Прем’єра | Антитіла — Мій Сокіл (Death From Above)

Тепер під музику групи Антитіла можна буде знищувати окупантів. Музиканти написали саундтрек до відеогри «Death From Above», в якій всі охочі зможуть нищити з коптера рашистів.

«До нас звернулася українська сторона, яка була дотична до розробки цієї гри з пропозицією написати саундтрек до гри, яку роблять їхні закордонні партнери німці, там ціла компанія – одна з найкрутіших розробників ігор. Що вони роблять гру, в якій з коптера будуть знищувати окупантів Z росіян. І запропонували нам написати саундтрек до цієї гри. Важливою умовою було, що 70 % прибутку буде йти на Збройні Сили України», — розповідає лідер Антитіл Тарас Тополя.

Пісня, що стала головною темою гри, існує у двох варіантах англійською «Death From Above» і українською «Мій Сокіл» в залежності від того, яку мову гравці будуть обирати у грі.

«В обох версіях збережено всі сенси просто подано різними метафорами і різним словесним описом однієї і тієї ж ідеї — це смерть окупанту згори і окупант має боятися і має вмирати на українському полі бою від пекельних сюрпризів і пекельних подарунків, які летять їм на голову. Тож ми запрошуємо всіх знайти цю гру, взяти участь у хоча би віртуальному, але дуже приємному винищенню окупантів на нашій землі під хорошу музику гурту Антитіла. Ця гра точно вмотивує боротися і робити більше заради спільної перемоги. Отже пісня «Мій Сокіл», англійською мовою вона називається «Death From Above» — основний саундтрек до гри Death From Above. Welcome everybody! Запрошуємо всіх. Скачуйте, грайте на здоров’я», — закликає фронтмен Антитіл.

© FDR Media | fdr@fdrmedia.com

Be the first to comment on "Прем’єра | Антитіла — Мій Сокіл (Death From Above)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*