Patreon Special #11 – Роберт Кубіца

10 років тому, 3 лютого 2011, Роберт Кубіца завершив третій день передсезонних тестів у Валенсії з найкращим часом.

Оновлена команда Renault, тепер під назвою Lotus Renault GP, могла стати одним із відкриттів сезону, в першу чергу завдяки швидкості та таланту Роберта.

За три дні світ облетіла новина: Кубіца потрапив у важку аварію під час ралійної гонки. Всі затамували подих…

Його команда почала шукати заміну, його менеджер невпинно роздавав оптимістичні інтерв’ю та заспокоював пресу, обіцяючи швидке повернення Кубіци за кермо боліду Ф-1.

Однак правда була набагато жосткіша за обіцянки менеджера чи очікування фанатів. На Роберта чекали довгі роки реабілітації. Але він не полишав мрії одного дня знову повернутися за кермо боліду Ф-1…

Історія кар’єри Роберта Кубіци – надзвичайний приклад того, чому ніколи не варто здаватися.

В цьому подкасті ви знайдете усе, що треба знати про поляка та його шлях в автоспорті: про картинг, маловідому першу травму правої руки, тести в Ф-1, дебют за BMW Sauber, злети та падіння сезонів 2006-2010, про ту саму аварію та процес реабілітації, про ралі, повернення в кільцеві перегони, нові тести в Ф-1 та роботу тест-пілотом в Williams. А також про ймовірне повернення Роберта на стартову решітку у сезоні-2019.

І це ще не все! Також в подкасті ви знайдете прогноз на результати поляка на основі математичної моделі, згідно якої ми визначали найкращого гонщика усіх часів (F1Podcast Patreon Special #4). А також поглянемо, яких результатів міг би досягти Роберт, якби не та аварія.

Приємного прослуховування!

Цей подкаст було записано для F1Podcast Patreon Club 16 листопада 2018 року. Приєднуйтеся до клубу, там багато подібного контенту!

https://www.patreon.com/MaksPodzigun

Більше подкастів про Формулу-1 ти знайдеш в F1Podcast Patreon Club!


See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.

Be the first to comment on "Patreon Special #11 – Роберт Кубіца"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*