Новий сезон: українські компанії в гонитві за ШІ

Як буде виглядати метавсесвіт, про створення якого заявив Марк Цукерберг? Наскільки інтенсивно розвивається сфера і на що чекати в найближчому майбутньому?

В новому сезону слухайте, як компанія Reface не лише змінює обличчя відомих акторів, співаків, футболістів на наші, а і якою буде її власна соцмережа, що зараз в розробці. Petcube розповість, як вони почали з девайсу, що розважав наших домашніх тварин, коли ми не вдома, а зараз піклується про їжу та здоров’я улюбленців. Augmented Pixels поділиться інформацією про технології доповненої реальності не гірші, ніж у самого Facebook. Компанія MacKeeper, що програла колективний позов користувачів на 2 мільйони доларів США, розкаже, як їй вдається покращувати власну репутацію. Компанія-візитівка України в галузі штучного інтелекту і технологій Grammarly поділиться, як виправляє помилки та покращує англійську мову користувачів з усього світу та працює над анотованим корпусом української мови.

Нові ведучі подкасту – керівник команди з розробки штучного інтелекту в компанії SQUAD Сергій Купрієнко; Ph.D. з фінансів, керівниця ІТ компанії ELEKS Kyiv Ольга Афанас’єва; журналіст, автор блогу «Технології, медіа та суспільство» Андрій Бродецький.

Подкаст виходить за підтримки SQUAD.

Підписуйтеся на подкаст усюди, де ви його слухаєте!

Be the first to comment on "Новий сезон: українські компанії в гонитві за ШІ"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*