Малий різдвяний сезон. The Beatles і Різдво

Хочете послухати ексклюзивний епізод? Приєднуйтеся до Спільноти The Ukrainians, отримуйте доступ і допомагайте нам створювати ще більше таких подкастів — bit.ly/3GhuDcF. Детально про Спільноту The Ukrainians тут: bit.ly/39dYiop.

Цей гурт називають релігією XX століття, а його учасників вважають популярнішими за Ісуса Христа. Цим хлопцям вдавалося зібрати навколо себе більше людей, ніж Гітлеру чи Сталіну. А феномен їхньої геніальності ще досі робить їх легендами нашого часу. У останньому епізоді Малого різдвяного сезону Ярослав Грицак розповідає про Бітлз і те, як серед своєї шаленої популярності вони губили та знаходили Бога.

Цей епізод офіційно закриває святкову частину «Музики з історіями», але разом з тим урочисто відкриває наступний третій сезон, у якому четвірка з Ліверпуля та їх історія стануть головними героями.

***
The Ukrainians Media має місію — уможливлювати позитивні соціальні зміни в Україні. Якщо ви хочете співпрацювати із The Ukrainians Media — напишіть, будь ласка, нам на цю пошту story@theukrainians.org

Стежте за The Ukrainians у соцмережах:
Facebook bit.ly/38t0Pfe
Instagram bit.ly/3ny7etQ

Be the first to comment on "Малий різдвяний сезон. The Beatles і Різдво"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*