ФінТех Подкаст 102. Олег Малкін (WideUp): Фінтех в Україні ще не встиг зародитися

У новому випуску подкастів Юлія Бондар і генеральний директор платіжного проекту WideUp Олег Малкін підняли кілька питань: чому Фінтех в Україні практично не розвивається, чому немає синергії між банками та фінансовими технологіями та що стоїть на шляху розвитку фінансових технологій, які в змозі відновити інвестиційну картину країни і, можливо, створити свою, українську силіконову долину.

Не можна говорити про те, що Фінтех в Україні мертвий, тому що фінтех в нашій країні ще не встиг зародитися, вважає Олег Малкін.

“Я завжди кажу жартома: повноцінного народження фінтеху в Україні ще не відбулося. Ситуація, звичайно, парадоксальна: ми стали номер один по IT-аутсорсингу в Європі, Україна генерує колосальну кількість людино/годин і продуктів, але при цьому ми нічого не робимо для себе”, – розповів у випуску гість.

Олег Малкін зазначив, що Фінтех за своєю суттю є великим проектом, але для того, щоб він розвивався потрібно прибрати драконівські аеропортові збори, полагодити дороги (відновити логістику), прибрати податки для тих, хто вкладає в Фінтех – рівнозначно тому, як на Заході для тих, хто вкладає в благодійність.

Хронометраж – 44:27

Be the first to comment on "ФінТех Подкаст 102. Олег Малкін (WideUp): Фінтех в Україні ще не встиг зародитися"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*