Економічний подкаст 106: Як позначиться на економіці України рішення Великобританії вийти зі складу ЄС

У сьогоднішньому випуску подкастів на порталі Finance.UA Юлія і Станіслав підняли питання виходу Великобританії з Європейського Союзу: як це рішення позначиться на економіці країн ЄС і України в тому числі.

Причиною виходу Великобританії з Європейського Союзу стали настрої євроскептиків, що набирають популярності в різних країнах ЄС, – периферійні країни страждають від високого рівня безробіття і напливу нелегальних мігрантів і висловлюють невдоволення політиків країн союзу.

Brexit викликав зниження суверенних кредитних рейтингів Великобританії, різко обвалив фунт стерлінгів і поставив під загрозу темпи зростання світової економіки.

Станіслав висловив думку, що незважаючи на погіршення світової економічної кон’юнктури Україна може виграти в середньостроковій перспективі. У разі проведення ефективних реформ в Україну можуть прийти гроші інвесторів, для яких ризики на ринках країн, що розвиваються, виглядають прийнятними на тлі проблем ЄС.

Хронометраж: 45:23
Новини – 1:56
Головна тема – 10:02
Від зарплати до зарплати – 42:45

Be the first to comment on "Економічний подкаст 106: Як позначиться на економіці України рішення Великобританії вийти зі складу ЄС"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*