Апокаліпсис сьогодні: Падіння ринків, пандемія коронавірусу і співпраця з МВФ | ЕКОНОМІКС

Економісти Олег Гавриш, Анатолій Амелін, а також Яна Панюшкіна пояснили простими словами головні економічні новини тижня:
▪️Біржові індекси США впали майже на 10%, свідчать дані торгів на вечір четверга. Dow Jones втратив 9,33%, а NASDAQ – 7,85%. Такий різкий обвал бірж для Америки став найгіршим з 1987 року, коли без особливих видимих причин Dow Jones втратив 22,6% за день. П’ятницю ж стартувала з падіння на азійських біржах.
▪️Президент України Володимир Зеленський анонсував ліквідацію «монополії в сфері містобудування» — Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ).
▪️Нацбанк (НБУ) ухвалив рішення про зниження облікової ставки до 10% річних з 13 березня 2020 року, до цього вона складала 11%.
▪️Під час засідання наглядової ради «Центренерго», що відбувалося в приміщенні Фонду держмайна (ФДМ), поступив анонімний дзвінок про замінування будівлі фонду, що не дозволило продовжити засідання.
▪️«АнтиКоломойський» закон і співпраця з МВФ. Президент Володимир Зеленський заявив, що взяв на себе зобов’язання прийняти земельну реформу та банківський закон для продовження співпраці з Міжнародним валютним фондом (МВФ).

Be the first to comment on "Апокаліпсис сьогодні: Падіння ринків, пандемія коронавірусу і співпраця з МВФ | ЕКОНОМІКС"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*