#15 Євген Пілецький ІІ Про життя з потребами та поза ними

У п‘ятнадцятому випуску «Лабораторії нонфікшн» разом з Євгеном Пілецьким – кандидатом філософських наук, психотерапевтом когнітивно – поведінкової терапії розбираємось, наскільки сильно ми залежимо від потреб, що таке самоактуалізація і що чекає нас та наші цифрові копії за межею трансцендентності.
Допоможе нам це з’ясувати книга Скотта Кауфмана «За межами піраміди потреб. Новий погляд на самореалізацію».
Автор книги, психолог та автор Psychology Podcast Скотт Кауфман поставив перед собою доволі амбіційне, якщо б не сказати – нахабне, завдання. Він вирішив розвинути та довести до логічного завершення теорію засновника гуманістичної психології Абрахама Маслоу. Зокрема Кауфман переглядає те, що більшості відомо як “піраміда потреб” і вона приймає зовсім інший вигляд та сенс.
Чи можна творити без задоволення базових потреб? Яке місце у житті займають Б-цінності, Б-любов і що це взагалі таке? Наскільки сильно гуманістична психологія пов’язана з буддизмом? Що таке трансцендентність і яке місце вона посідає у нинішньому світі, де почуття та сенси замінюють гаджети та кліпове мислення? Про це все в п‘ятнадцятому випуску «Лабораторії нонфікшн».
Слухайте, критикуйте та пишіть ваші чесні коментарі.

Партнер проекту аудіобукс книгарня АБУК: https://abuk.com.ua
Аудіоверсія книги: https://cutt.ly/gWJ0sXm
Сайт видавництва: https://laboratoria.pro
Facebook: https://cutt.ly/EQSSfcD
Instagram: https://cutt.ly/uQSShmV
Telegram: https://cutt.ly/RQSSlEO

Be the first to comment on "#15 Євген Пілецький ІІ Про життя з потребами та поза ними"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*