#14 Максим Нефьодов ІІ Про те, що нам належить і за що варто боротися

У новому випуску «Лабораторії нонфікшн» ми разом з Максом Нефьодовим спробуємо розібратися, що таке власність і на що саме кожен із нас може претендувати. А допоможе нам це з’ясувати книга «Моє! Що кому належить і як це на нас впливає». Максим — колишній керівник Державної митної служби, людина, яку називають ідеологом системи ProZorro, тому така розмова з ним вийшла дійсно інформативною.
Двоє поважних професорів — Майкл Геллер з Юридичної школи Колумбійського університету та Джеймс Зальцман з Університету Каліфорнії у Лос-Анджелесі (UCLA) вирішили з’ясувати, що кому належить і як це на нас впливає. У результаті вийшла цікава та доступна книжка про права власності кожного з нас.
У ній немає сухих розмірковувань про економіку. Приклади, наведені авторами, взяті з реального життя.
Кому належить простір перед вами, коли ви сидите в кріслі літака – вам, чи тому, хто сидить попереду? Чи діє у дорослому житті дитяче правило «хто перший встав, того й капці»? Спойлер – діють! Про все це, а також про українську землю, «прихватизацію», власність на зображення та звук, законність польотів дронів у вас над головою ми поговрили з Максимом Нефьодовим в новому випуску «Лабораторії нонфікшн», присвяченому цікавій книзі «Моє! Що кому належить і як це на нас впливає».

Слухайте, критикуйте та пишіть ваші чесні коментарі.

Партнер проекту аудіобукс книгарня АБУК: https://abuk.com.ua

Сайт видавництва: https://laboratoria.pro
Facebook: https://cutt.ly/EQSSfcD
Instagram: https://cutt.ly/uQSShmV
Telegram: https://cutt.ly/RQSSlEO

Be the first to comment on "#14 Максим Нефьодов ІІ Про те, що нам належить і за що варто боротися"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*