#13 Ірина Єгорченко ІІ Про фізику, Всесвіт та місце Бога

В новому випуску ми разом з Іриною Єгорченко, відомою українською науковицею, спробуємо розібратися у наукових тонкощах світобудови та обговоримо книжку “Основи. 10 ключів до реальності”.

Нобелівський лауреат Френк Вільчек у своєму бестселері «Основи. 10 ключів до реальності» намагається пояснити звичайним смертним, як влаштований Всесвіт з точки зору науки. На перший (оманливий) погляд – все просто: декілька законів та трійко елементів. Та насправді, хоч в основі Всесвіту і лежать досить прості закони, осягнути і зрозуміти їх важче, ніж здається.

Що таке універсальні закони природи? З чого складається Всесвіт? Чи продовжується Великий вибух і зараз? Відповіді на ці питання ми спробували знайти у цьому випуску подкасту. А також поміркували над тим, чи існують екстрасенси; що не так з українською системою математичної освіти; чи можна пояснити Бога природними законами та над іншими цікавими і непростими питаннями.

Про все це в новому випуску «Лабораторії нонфікшн», присвяченому цікавій книзі, що пояснює навколишній світ – «Основи. 10 ключів до реальності».

Сайт видавництва: bit.ly/3lZjAdL
Facebook: bit.ly/3gxbFTR
Instagram: bit.ly/3gtRK8u
Telegram: bit.do/fLJ85
Сайт “АБУК”: bit.ly/37Ibt0c
Facebook: bit.ly/3mXxY7r
Instagram: bit.ly/2VSZF5E

Слухайте, критикуйте та пишіть ваші чесні коментарі.
Партнер проекту аудіобукс книгарня АБУК: abuk.com.ua

Be the first to comment on "#13 Ірина Єгорченко ІІ Про фізику, Всесвіт та місце Бога"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*